Opis nieruchomości
Szanowni Państwo, serdecznie polecamy dom w Brzezinach dwurodzinny(osobne wejścia)o powierzchni 298 m2
Zamieszkaj na tak przyjaznym miejscu ! Miłe sąsiedztwo , bezpieczna ulica, dom ma wiele do zaoferowania ale to co na pewno doceni rodzina, która w nim zamieszka to cisza, spokój oraz jego przytulny charakter. Szkoła podstawowa nr 2 w odległości 600m2, Lidl 1km, 2Biedronka 500m, INTERMARCHE - 3 min samochodem .przystanek autobusowy 200m(MPK nr 53) do Łodzi, pełna infrastruktura w pobliżu, liceum ogólnokształcące , ryneczek oraz miejski basen,10min do Autostrady A1.
Znajdziecie tu Państwo przestrzeń do wspólnego spędzania czasu.
1piętro ;holl 10m2 podłoga granitowa piękne szafy w zabudowie, otwarta kuchnia o pow. 21m2( podłoga granitowa)pełne wyposażenie ( zmywarka, piekarnik- gaz z butli , lodówka ). Oświetlenie strefowe, wielowarstwowe, głównie LED, pozwalające budować nastrój w zależności od potrzeb , okna pcv (poł-zach) , salon telewizyjny 22m2 z zachęca do wspólnych wieczorów przy filmie. Z salonu z kominkiem ( z rozprowadzeniem na 2 piętro) wyjście na piękny taras jeśli, pogoda dopisze posiłki możemy jeść się na 27m2 tarasie, na którym znajdzie się miejsce na zestaw wypoczynkowy, czy stół jadalniany.
Na 1 piętrze znajduje się również drugi 30m2 salon z wyjściem na taras każdy znajdzie tu swoje miejsce, tuż obok sypialna z oknem 15m2 z własna łazienką 11 m2( wanna, natrysk, OGRZEWANIE PODŁOGOWE) oraz uwaga SUPER GARDEROBĄ o pow 12m2 z oknem pół-zach, duża nowoczesna i pojemne szafa wnękowa.
Dom został wybudowany i wykończony w 1998roku ( posiada odbiór) położony na działce o pow 623m2( nasadzenia ;świerk, tuje, juka) ogrodzony z dwoma wjazdami.
Dom zbudowany z cegły -pustak keramzytowy w środku 10cm styropian -elewacja tynk. Okna częściowo plastikowe i aluminiowe. żaluzje antywłamaniowe oknach salonowych. W środku budynku znajduje się klatka schodowa z pięknymi schodami dębowymi . Dom posiada również niewielkie poddasze składające się z 1 pomieszczenia..
We wszystkich pomieszczeniach gładzie gipsowe. Jest gotowy do zamieszkania lub do odmalowania.
Wszystkie sprzęty mogą pozostać w/g ustaleń stron.
Na 2 piętrze; przedpokój 6m2,garderoba 3,5 (pojemne szafa wnękowa)łazienka z wc o pow 10 m2(OGRZEWANIE PODŁOGOWE) z pięknym wystawa na zachód dużym oknem pcv oraz kuchnia z jadalnia 18m2 okna na poł-zach, salon wypoczynkowy 22m z wyjściem na duży balkon wystawa na zachód oraz sypialnie o pow. 22mi sypialnie 23m3 z wyjściem na duży balkon wystawa na pól-zach.
Strefa środkowa to komunikacja ,od wejścia przez przedpokój schodami na górę, oraz do piwnicy na poziomie "O" GDZIE ZNAJDUJE SIE KOTŁOWNIA ( bojler elektryczny)i 2 pomieszczenia gospodarcze ogólnodostępną z pralnią o pow.40m2 każdy z nich co daje nam możliwość prowadzenia własnej działalności np; BIURO no i oczywiście garaż 40m2( dwu stanowiskowy- MONOLIT), przed domem znajduje się również wygodne miejsce parkingowe.
Wodociąg i kanalizacja są miejskie, ogrzewanie miejski( rozliczane przez Przedsiębiorstwo energii cieplnej), gazu brak, Internet światów od 1 i 2 pietra.
Nieruchomość idealna dla 2 rodzin ( podlicznik na ogrzewanie), idealna również jako inwestycja pod wynajem.
Zapraszamy cena do negocjacji.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.