Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

ABL-LW-4917

Wynajem powierzchni biurowych, cena 45 zł/1m2 - do negocjacji Proponowana powierzchnia jest doskonale przystosowana do działalności biurowej. Pomieszczenia mogące być przedmiotem najmu zlokalizowane są na czterech kondygnacjach budynku. Powierzchnia użytkowa ...

Powierzchnia
1 460,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
45,00 zł
cena 65 700
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36632

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 279,57 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew

Łódź, Widzew, Zarzew
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1831

M-3 w atrakcyjnej okolicy Parku Podolskiego, przy ulicy Tatrzańskiej  Spokojna i bardzo zielona okolica. Mieszkanie  znajduje się na pierwszym piętrze  w bloku 4 piętrowym o powierzchni 37m2 + balkon   Duży  pokój 17m2, sypialnia 9m2 , kuchnia 4m2, łazienka ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
10 675,68 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia

Łódź, Polesie, Retkinia
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1830

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 53 m², położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Retkinia w Łodzi, w rejonie ulic Rajdowa – Wyszyńskiego. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 660,38 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia
nowa oferta
dom na sprzedaż - Stryków (gw), Koźle

Stryków (gw), Koźle
dom na sprzedaż

MACH-DS-304

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Koźle, gmina Stryków – dom jednorodzinny w trakcie budowy wraz z dużą działką o powierzchni 4504 m². Nieruchomość znajduje się na końcu miejsowosći, w spokojnym otoczeniu pól, zabudowy siedliskowej i terenów rolnych. ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 504 m²
Cena za m2
3 277,78 zł
cena 590 000
dom na sprzedaż - Stryków (gw), Koźle
nowa oferta
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Jerzego

Tomaszów Mazowiecki, Jerzego
dom na sprzedaż

KAW-DS-36631

Szukasz domu z możliwością zamieszkania  na dwie rodziny? Warto zobaczyć tą nieruchomość! Do sprzedaży  na jednej posesji dom 3 kondygnacyjny oraz drugi przerobiony  z budynku  gospodarczego  na mieszkalny. Działka o powierzchni 1 000 m2. Nieruchomość położona  ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 996,00 zł
cena 749 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Jerzego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem