nowa oferta
dom na sprzedaż - Zadzim, Charchów Księży

Zadzim, Charchów Księży
dom na sprzedaż

PFT-DS-4419

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana składająca się z działki gruntu o powierzchni 3015m2 położona we wsi Charchów Księży w gminie Zadzim powiecie poddębickim, województwie łódzkim. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę , wiejski klimat i możliwość odpoczynku ...

Powierzchnia
80,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 015 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 000,00 zł
cena 160 000
dom na sprzedaż - Zadzim, Charchów Księży
nowa oferta
dom na sprzedaż - Inowłódz, Zakościele

Inowłódz, Zakościele
dom na sprzedaż

KAW-DS-36630

Nowoczesny Dom w Sercu Natury – Zakościele nad Pilicą Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego pędu, ale nie chcesz rezygnować z luksusu i nowoczesnych technologii? Ta oferta w malowniczym Zakościelu (woj. łódzkie) łączy w sobie sielski spokój z komfortem Zaledwie kilka ...

Powierzchnia
96,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 094 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 913,22 zł
cena 1 250 000
dom na sprzedaż - Inowłódz, Zakościele
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na sprzedaż

PFT-MS-4416

 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 na Osiedlu Żubardź. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w  bloku z windą. Budynek jest zadbany na bieżąco modernizowany. Dla mieszkańców tego bloku dostępny jest parking. Mieszkanie o funkcjonalnym ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 759,26 zł
cena 419 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź
nowa oferta
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Wiaderno

Tomaszów Mazowiecki (gw), Wiaderno
dom na sprzedaż

KAW-DS-36627

Na sprzedaż nowoczesny, elegancki i gotowy do zamieszkania dom wolnostojący we wsi Wiaderno. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja Dom znajduje jest w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dostęp do Tomaszowa Mazowieckiego. Położony ...

Powierzchnia
249,13 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 050 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 849,40 zł
cena 959 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Wiaderno
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1829

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,15 m², położone w dzielnicy Łódź – Widzew, w spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją. Najważniejsze informacje: Metraż: 35,15 m² Układ: M2 Piętro: 7 z 11 Budynek: wieżowiec z windą Balkon ...

Powierzchnia
35,15 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 677,10 zł
cena 305 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód
nowa oferta
hala na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice

Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice
hala na sprzedaż

KAW-HS-36626

TAKICH OFERT JEST MAŁO,  Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami produkcyjnymi, magazynowymi na działce  o powierzchni  6 775 m2.  Na terenie tym znajduje się  największy główny budynek produkcyjny wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej  powierzchni  ...

Powierzchnia
1 095,00 m2
Cena za m2
2 374,43 zł
cena 2 600 000
hala na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem