nowa oferta
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie

Łódź, Polesie
działka na sprzedaż

PFT-GS-4415

Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną na atrakcyjnym osiedlu Złotno w Łodzi przy ul. Podchorążych. Działka o powierzchni 1410m2 położona w sąsiedztwie nowych domów oraz działek niezabudowanych. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Wjazd ...

Powierzchnia
1 410,00 m2
Cena za m2
489,36 zł
cena 690 000
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Wąwał, Sadowa

Tomaszów Mazowiecki (gw), Wąwał, Sadowa
działka na sprzedaż

KAW-GS-36625

Ta bardzo atrakcyjna działka we wsi Wąwał o numerze ewidencyjnym 171/12. To idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: Doskonałe miejsce, które łączy komfort życia w zielonej, ...

Powierzchnia
1 004,00 m2
Cena za m2
267,93 zł
cena 269 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36624

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z garderobą -Tomaszów Maz., ul. Wiejska Na sprzedaż wyjątkowo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,80 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Tomaszowa Mazowieckiego - przy ulicy Wiejskiej. Mieszkanie znajduje ...

Powierzchnia
52,80 m2
Cena za m2
11 079,55 zł
cena 585 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
nowa oferta
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Chłodna

Tomaszów Mazowiecki, Chłodna
dom na sprzedaż

KAW-DS-36623

Na sprzedaż dom wolnostojący  na działce o wymiarach 16m x 40m (636m2), położony przy ul. Chłodnej w Tomaszowie Mazowieckim. Działka o regularnym, prostokątnym kształcie, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Teren jest ogrodzony siatką oraz częściowo zagospodarowany. ...

Powierzchnia
636,00 m2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
338,05 zł
cena 215 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Chłodna
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów

Łódź, Widzew, Olechów
mieszkanie na sprzedaż

PIH-MS-977

Nr oferty: MS-964 WAŻNE: mieszkanie czyste, stan techniczny mieszkania pozwala na zamieszkanie bez dodatkowych nakładów, na życzenie kupującego wszystkie meble, sprzęt RTV i AGD oraz wyposażenie kuchni pozostaną i są wliczone w cenę sprzedaży. WIĘCEJ OFERT NA ...

Powierzchnia
51,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 431,37 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Olechów
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Pabianice, Bugaj

Pabianice, Bugaj
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1827

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie – Pabianice, Bugaj Polecamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,87 m², zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pabianic – przy ul. Kazimierza (dzielnica Bugaj). To idealna propozycja dla rodzin oraz ...

Powierzchnia
103,00 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 310,68 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Pabianice, Bugaj
Kryteria wyszukiwania

rozumiem