nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich

Tomaszów Mazowiecki, Dzieci Polskich
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36621

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,20 m², położone w spokojnej części Tomaszowa Mazowieckiego na osiedlu Niebrów, w pobliżu Szkoły Podstawowej. Lokal znajduje się na dziewiątym  piętrze. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja Okolica ...

Powierzchnia
48,20 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 157,68 zł
cena 345 000
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
działka na sprzedaż

KAW-GS-36620

Dom jednorodzinny, wolnostojący do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w Tomaszowie Mazowiecki przy ulicy Białobrzeskiej. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Infrastruktura - w bliskiej odległości od domu znajdują się tereny zielone ...

Powierzchnia
65,00 m2
Cena za m2
6 138,46 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Jedlicze B, Stara Droga

Zgierz (gw), Jedlicze B, Stara Droga
działka na sprzedaż

PFT-GS-4413

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej zalesionej działki w Jedliczach B przy ul. Stara Droga. Idealne miejsce dla pragnących ciszy, kontaktu z naturą ( duży kompleks leśny ) i jednocześnie szybkiego dostępu do aglomeracji łódzkiej. Blisko do węzła autostrady A2, ...

Powierzchnia
1 034,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 113 740
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Jedlicze B, Stara Droga
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia, Główna

Tomaszów Mazowiecki (gw), Zawada-Kolonia, Główna
działka na sprzedaż

KAW-GS-36619

Ta bardzo atrakcyjna działka we wsi Kolonia Zawada. To idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: Doskonałe miejsce, które łączy komfort życia w zielonej, cichej przestrzeni z ...

Powierzchnia
1 362,00 m2
Cena za m2
267,99 zł
cena 365 000

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1826

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – ŻUBARDŹ, ŁÓDŹ Idealna okazja inwestycyjna | 2 pokoje | 46 m² | balkon loggia Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3 piętrze w zadbanym, 3-piętrowym bloku na łódzkim ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 304,35 zł
cena 290 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź
mieszkanie na wynajem

MACH-MW-301

Mieszkanie do wynajęcia – 2 pokoje, 53 m², ul. Milionowa – Łódź Widzew (osiedle „Białe”) Do wynajęcia zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 4 piętrze w bloku na spokojnym osiedlu „Białe” przy ul. Milionowej w Łodzi. Mieszkanie jest estetycznie ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
45,28 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Łódź
Kryteria wyszukiwania

rozumiem