Tomaszów Mazowiecki, Cegielniana
dom na sprzedaż

KAW-DS-36610

Szukasz komfortu, spokoju  i dobrej lokalizacji?  Mamy taką ofertę. Dom w zabudowie szeregowej - wysoki standard.   Do sprzedaży dom piętrowy, podpiwniczony o pow. 177 m2. To dom który nie wymaga nakładów finansowych. Wybudowany w roku 2019, cegła kratówka, ocieplony, ...

Powierzchnia
177,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
349 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 774,01 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Cegielniana

Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice, Tomanka
obiekt na sprzedaż

KAW-BS-36609

TAKICH OFERT JEST MAŁO,  Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami produkcyjnymi, magazynowymi na działce  o powierzchni  6 775 m2.  Na terenie tym znajduje się  największy główny budynek produkcyjny wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o łącznej  powierzchni  ...

Powierzchnia
1 095,00 m2
Cena za m2
2 374,43 zł
cena 2 600 000
obiekt na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki (gw), Smardzewice, Tomanka

Łódź, Bałuty, Os. Pojezierska
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1823

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie – Bałuty, Osiedle Pojezierska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45,13 m², zlokalizowane przy ul. Mackiewicza/Olsztyńska w spokojnej, zielonej części Łodzi. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
45,13 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 755,37 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Os. Pojezierska

Lubochnia, Tarnowska Wola
dom na sprzedaż

KAW-DS-36606

Dom w stanie deweloperskim – po kompleksowej modernizacji Na sprzedaż dom z 1980 r., który w 2015 roku przeszedł gruntowną przebudowę i modernizację technologiczną. Budynek łączy solidne mury z nowoczesnym standardem wykończenia (wnętrza przygotowane do finalnych prac ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 410 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 050,00 zł
cena 729 000
dom na sprzedaż - Lubochnia, Tarnowska Wola

Lubochnia, Lubochenek
dom na sprzedaż

KAW-DS-36605

Nowoczesny Dom z Dużym Budynkiem Gospodarczym (MOŻE TO BYĆ DRUGI DOM MIESZKALNY) lokalizacja - Lubochenek, gm. Lubochnia Szukasz domu, który łączy komfortowe warunki mieszkalne z ogromnym potencjałem do prowadzenia działalności lub realizacji pasji? Prezentujemy ...

Powierzchnia
236,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 850 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 042,37 zł
cena 1 190 000
dom na sprzedaż - Lubochnia, Lubochenek

Tomaszów Mazowiecki, Wiejska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36604

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, przyjemne, jasne mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Opis nieruchomości: Przestronne bardzo jasne mieszkanie z ogromnym potencjałem. Na ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 854,17 zł
cena 329 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Wiejska
Kryteria wyszukiwania

rozumiem