Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1809

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy o powierzchni  60m2 , usytuowane na 1 piętrze na odcinku między ul. Jaracza a Narutowicza w Łodzi.   Lokal jest bardzo przestrony , wystawa okien na południowy-wschód , ...

Powierzchnia
75,76 m2
Cena za m2
4 223,86 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Stryków (gw), Tymianka
działka na sprzedaż

MACH-GS-291

Działka budowlana 1307 m2 - Tymianka Gmina Stryków Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1307 m², położona w spokojnej, zielonej miejscowości Tymianka. Teren nieruchomości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który dopuszcza zabudowę ...

Powierzchnia
1 307,00 m2
Cena za m2
120,00 zł
cena 156 840
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Tymianka

Tomaszów Mazowiecki, Bardowskiego
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36566

SPRZEDANE! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 38,70 m², położone w spokojnej części Tomaszowa Mazowieckiego na osiedlu Niebrów, w pobliżu Szkoły Podstawowej. Lokal znajduje się na czwartym ostatnim piętrze. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej ...

Powierzchnia
38,75 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 651,61 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Bardowskiego

Lubochnia, Luboszewy
działka na sprzedaż

KAW-GS-36565

Działka na sprzedaż we wsi Luboszewy Działka na sprzedaż we wsi Luboszewy o powierzchni 2924  mkw. Ta atrakcyjna działka to idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Lokalizacja gwarantuje doskonały dostęp do udogodnień miejskich, jednocześnie pozwalając właścicielom ...

Powierzchnia
2 924,00 m2
Cena za m2
59,85 zł
cena 175 000
działka na sprzedaż - Lubochnia, Luboszewy

Zgierz (gw), Jedlicze B
działka na sprzedaż

PFT-GS-4371

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej zalesionej działki w Jedliczach B przy ul. Stara Droga. Idealne miejsce dla pragnących ciszy, kontaktu z naturą ( duży kompleks leśny ) i jednocześnie szybkiego dostępu do aglomeracji łódzkiej. Blisko do węzła autostrady A2, ...

Powierzchnia
979,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 107 690
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Jedlicze B

Tomaszów Mazowiecki, Ogrodowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36564

Lokalizacja ma znaczenie -  do sprzedaży dom W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI  ulica OGRODOWA.  Szereg skrajny wybudowany w latach dziewięćdziesiątych.  Podstawowy materiał cegła plus pustak, ocieplony.   Dach ocieplony, pokryty blachą. Okna PCV.    Ogrzewanie węglowe ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
230 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 437,50 zł
cena 710 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Ogrodowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem