Poddębice (gw), Góra Bałdrzychowska
obiekt na sprzedaż

PFT-BS-4358

Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości idealnej na prowadzenie działalności gospodarczej w powiecie poddębickim w miejscowości Góra Bałdrzychowska. Blisko do Poddębic, trasy DK 72, około 20km do wjazdu na autostradę A1 Duża działka 4979m2 z bezpośrednim dostępem ...

Powierzchnia
420,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 979 m²
Cena za m2
1 142,86 zł
cena 480 000
obiekt na sprzedaż - Poddębice (gw), Góra Bałdrzychowska

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36556

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie – Tomaszów Mazowiecki, ul. Niska Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze budynku należącego do wspólnoty mieszkaniowej TTBS. To idealna propozycja dla pary, małej rodziny lub ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 500,00 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki, Spalska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36554

SPRZEDANE! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. Spalskiej 2 w  Tomaszowie Mazowieckim. To propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny układ,  i szybki dostęp do centrum miasta. Nieruchomość dostępna jest wyłącznie ...

Powierzchnia
49,73 m2
Cena za m2
8 847,78 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Spalska

Tomaszów Mazowiecki, Migdałowa
działka na sprzedaż

KAW-GS-36553

Sprzedana! Marzenia się nie spełniają, marzenia się SPEŁNIA... Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 922 mkw położona w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Migdałowej – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie w bardzo wygodnej odległości od centrum ...

Powierzchnia
922,00 m2
Cena za m2
280,91 zł
cena 259 000
działka na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Migdałowa

Tomaszów Mazowiecki
dom na sprzedaż

KAW-DS-36552

Nowy dom - świetna lokalizacja !!! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem – Tomaszów Mazowiecki, ul. Pistacjowa Oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony przy spokojnej i cichej ulicy Pistacjowej, w otoczeniu domów jednorodzinnych. ...

Powierzchnia
149,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 046,98 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na wynajem

KAW-MW-36551

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Smugowej 1/11 Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,23 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,84 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem