Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36550

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie – Tomaszów Mazowiecki, ul. Nadrzeczna Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania po generalnym remoncie, gotowego do wprowadzenia i jednocześnie pozostawionego do własnej adaptacji, zlokalizowanego przy ...

Powierzchnia
49,20 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 215,45 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki, Krzyżowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36549

SPRZEDANE! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 – pokojowego, bardzo przyjemnego mieszkania o dogodnej powierzchni – 65,08 mkw w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Krzyżowej. Mieszkanie posiada komfortowy układ i charakter, o czym warto przekonać się na prezentacji. Nieruchomość ...

Powierzchnia
65,08 m2
Cena za m2
9 972,34 zł
cena 649 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Krzyżowa

Stryków
dom na sprzedaż

MACH-DS-285

Nowoczesne bliźniaki w Strykowie – zamieszkaj wygodnie blisko Łodzi! Marzysz o własnym domu z ogrodem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Łodzi? Nowoczesne domy typu bliźniak w Strykowie to idealne rozwiązanie dla rodzin, par i osób ceniących ...

Powierzchnia
136,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
360 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 875,00 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Stryków

Stryków (gw), Lipka
działka na sprzedaż

MACH-GS-284

DZIAŁKA ROLNA - 2,7 HA - LIPKA GM. STRYKÓW   Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej o powierzchni 2,7 ha zlokalizowanej we wsi Lipka w gminie Stryków. Nieruchomość gruntowa: ✅Działka o regularnym kształcie prostokąta ma powierzchnię 27 392 m2 i wymiary: ...

Powierzchnia
27 392,00 m2
Cena za m2
5,50 zł
cena 150 656
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Lipka

Widawa, Patoki
działka na sprzedaż

SRN-GS-26

Szukasz dużej działki  budowlanej w rozsądnej cenie?  To propozycja dla Ciebie. A może szukasz gruntu rolnego? Ta nieruchomość równiez spełni Twoje oczekiwania. Działka rolno-budowlana objęta MPZP (MPZP Nr XXVI/169/09 z 10.03.2009, zm. MPZP nr XXXVII/232/17) z przeznaczeniem ...

Powierzchnia
24 218,00 m2
Cena za m2
5,57 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Widawa, Patoki

Lubochnia
działka na sprzedaż

KAW-GS-36544

Na sprzedaż działka – Lubochnia   UWAGA!!! WYDANE WARUNKI ZABUDOWY - na czas nieoznaczony  Przedmiotem oferty jest działka budowlana nr 262/3 o powierzchni 3 240 m², położona w miejscowości Lubochnia ul. Leśna  Parametry działki: Powierzchnia: 3 240 m² ...

Powierzchnia
3 240,00 m2
Cena za m2
45,99 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Lubochnia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem