Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7140

Wynajem przestronnego M-2 o powierzchni 34 mkw w Śródmieściu Łodzi - ul. Tymienieckiego 16 F. Najem od 1 czerwca 2026 r. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku z widną. Osiedle zamknięte monitorowane wraz ochroną. Blisko parki, zabytkowe osiedle fabrykanckie ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,24 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście, Deptak
lokal na wynajem

ABL-LW-7137

Lokal BIUROWY na DEPTAKU przy ul. Piotrkowskiej sąsiedztwo al. Piłsudskiego - Serce Łodzi MIEJSCE PARKINGOWE NA TERENIE POSESJI W CENIE Pow. 80mkw, I piętro, FRONT Z BALKONEM: * SALA GŁÓWNA 40mkw * GABINET * KUCHNIA * ŁAZIENKA Z WC * WC * HOL Brama ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
46,25 zł
cena 3 700
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki

Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7136

"Twoje Wymarzone Mieszkanie" w najmodniejszej części miasta. Dwupokojowy apartament w nowej inwestycji DYFRAKCJA, w sercu Nowego Centrum Łodzi, w sąsiedztwie Dworca Łódź Fabryczna, doskonała lokalizacja do zamieszkania, jak i inwestycyjnie ...

Powierzchnia
41,22 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 299,83 zł
cena 506 999
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki

Łódź, Polesie, Retkinia
lokal na wynajem

ABL-LW-7131

Wynajem lokalu biurowego w kameralnym obiekcie biurowym - Polesie ok. ul. Bandurskiego Teren ogrodzony. Otoczenie innych firm  - TEREN BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANY 100m do przystanków komunikacji miejskiej. Pow. 15mkw - na parterze lub I piętrze do wyboru Parking ...

Powierzchnia
15,00 m2
Cena za m2
45,33 zł
cena 680
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Retkinia
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja

Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja
obiekt na sprzedaż

ABL-BS-7118

Sprzedaż budynku wolnostojącego - Łódź Śródmieście oś. Radiostacja. Cena: 1.999.000 zł plus VAT. Obiekt składający się z dwóch niezależnych budynków, przystosowany na przyjęcie 70 gości - IDEALNY POD DZIAŁALNOŚĆ: - HOSTEL - HOTEL - PENSJONAT - PRZEDSZKOLE ...

Powierzchnia
497,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
690 m²
Cena za m2
4 022,13 zł
cena 1 999 000
obiekt na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja

Łódź, Śródmieście
lokal na wynajem

ABL-LW-7117

Wynajem PRESTIŻOWEJ powierzchni biurowej od 250mkw /klasa A/ - Łódź Śródmieście Loftowe wnętrza idealnie współgrają z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Łączna powierzchnia budynku ok. 4442mkw na VI kondygnacjach, do wyboru: powierzchnia biurowa, ...

Powierzchnia
250,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 15 000
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem