Nowosolna, Kalonka
działka na sprzedaż

EXP-GS-10186

Niezabudowana działka na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich o pow. 2366 mkw, z asfaltowym dojazdem. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Atrakcyjna propozycja dla osób, które ...

Powierzchnia
2 366,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 591 500
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kalonka

Inowłódz
dom na sprzedaż

KAW-DS-36540

Na sprzedaż dom w Inowłodzu przy ul. Spalskiej – doskonała lokalizacja, duży potencjał! Oferujemy nieruchomość o powierzchni 168 m², położoną w Inowłodzu, w pobliżu Spały, zaledwie 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak ...

Powierzchnia
168,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 131 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 273,81 zł
cena 550 000
dom na sprzedaż - Inowłódz

Zgierz (gw), Jedlicze B, Stara Droga
działka na sprzedaż

PFT-GS-4332

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej zalesionej działki w Jedliczach B przy ul. Stara Droga. Idealne miejsce dla pragnących ciszy, kontaktu z naturą ( duży kompleks leśny ) i jednocześnie szybkiego dostępu do aglomeracji łódzkiej. Blisko do węzła autostrady A2, ...

Powierzchnia
1 254,00 m2
Cena za m2
114,45 zł
cena 143 520
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Jedlicze B, Stara Droga

Tomaszów Mazowiecki, Czołgistów
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36537

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,1 m2 usytuowane w strefie śródmiejskiej.  Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, widne.  ATUTY:  lokalizacja,  przestronne pomieszczenia,  1 piętro,  słoneczne DWA BALKONY  możliwość dokupienia  GARAŻU Mieszkanie ...

Powierzchnia
55,10 m2
Cena za m2
6 533,58 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Czołgistów

Tomaszów Mazowiecki, Nadrzeczna
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36536

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 47,30 m2, położone na I piętrze w bloku przy ul. Nadrzecznej w Tomaszowie Mazowieckim . Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska.  Rozkład pomieszczeń : duży pokój  oddzielna ...

Powierzchnia
47,30 m2
Cena za m2
6 997,89 zł
cena 331 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Nadrzeczna

Tomaszów Mazowiecki, Majowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36532

Szukasz domu w którym tak naprawdę jest wszystko - to zwróć uwagę na ta ofertę.  Mamy do sprzedaży nowoczesny, a jednocześnie przytulny z pięknym tarasem, zielonym ogródkiem i miejscem na kreatywną pracę w domu. Dobrze zagospodarowane 3 sypialnie, jasny salon i pokój ...

Powierzchnia
130,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
431 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 538,46 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Majowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem