Ozorków, Bugaj
działka na sprzedaż

PFT-GS-4317

Przedstawiam  ofertę sprzedaży działek położonych w Ozorkowie przy ul. Skrajnej oraz wewnętrznej ul Nagietkowej. Działki położone są na obrzeżach miasta w sąsiedztwie są nowe domy jednorodzinne. Jest to ładna, cicha okolica. Niewątpliwym atutem jest połączenie kolejowe ...

Powierzchnia
891,00 m2
Cena za m2
89,79 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Ozorków, Bugaj

Tomaszów Mazowiecki, Mazowiecka
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36511

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane  w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Mazowieckiej 2 B.  W skład mieszkania wchodzą : 3 pokoje Kuchnia Korytarz  Łazienka oraz WC .  Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji- idealne dla osób ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 395,83 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Mazowiecka

Tomaszów Mazowiecki, Tulipanowa
dom na sprzedaż

KAW-DS-36509

UWAGA - NOWY DOM, NOWOCZESNY  Na sprzedaż – Nowoczesny dom parterowy z wyjątkowym ogrodem  Unikatowa nieruchomość! Opis nieruchomości: Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalny dom parterowy, który zachwyca nie tylko swoją nowoczesną architekturą, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
593 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 490,00 zł
cena 1 149 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Tulipanowa

Mniszków, Obarzanków-Strugi
działka na sprzedaż

KAW-GS-36508

Na sprzedaż działka o powierzchni 0, 34 ha ( 3400 m2 ) , położona we wsi Obarzanków gmina Mniszków , powiat opoczyński.  Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m szerokości x 220 m długości. Numer ewidencyjny działki: 175 , obręb 0015   Działka płaska ...

Powierzchnia
3 400,00 m2
Cena za m2
10,00 zł
cena 34 000
działka na sprzedaż - Mniszków, Obarzanków-Strugi

Mniszków, Obarzanków-Strugi
działka na sprzedaż

KAW-GS-36507

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,15 ha ( 1500 m2 ) , położona we wsi Obarzanków gmina Mniszków , powiat opoczyński.  Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 7 m szerokości x 220 m długości. Numer ewidencyjny działki: 173 , obręb 0015   Działka płaska ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
10,67 zł
cena 16 000
działka na sprzedaż - Mniszków, Obarzanków-Strugi

Ujazd, Zaosie
dom na sprzedaż

KAW-DS-36506

Marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Ta wyjątkowa nieruchomość czeka na Ciebie! Dom o powierzchni użytkowej 139,77m² w miejscowości  Zaosie, gmina Ujazd. To idealne miejsce dla osób, które pragną komfortu życia. Prezentowana ...

Powierzchnia
139,77 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 012 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 147,46 zł
cena 999 000
dom na sprzedaż - Ujazd, Zaosie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem