Parzęczew, Mrożewice
działka na sprzedaż

LDR-GS-1772

Oferujmy do sprzedaży działkę budowlaną w malowniczej okolicy Parzęczew – Mrożewice. Działka o powierzchni 2099m2 objęta MPZP jako teren przeznaczony pod mieszkalnictwo całoroczne oraz letniskowe. Działka płaska i nieogrodzona w kształcie trapeza jest porośnięta ...

Powierzchnia
2 099,00 m2
Cena za m2
65,75 zł
cena 138 000
działka na sprzedaż - Parzęczew, Mrożewice

Zgierz (gw), Szczawin
dom na sprzedaż

LDR-DS-1771

Zapraszamy do zakupu murowano-drewnianego niedużego domku o powierzchni 42m2 , ulokowanego na ładnie zagospodarowanej i zadbanej działce budowlanej o powierzchni 480m2 w pięknej i spokojnej miejscowości Szczawin Mały. Dom składa się z ; 2 pokoi , kuchni , łazienki ...

Powierzchnia
42,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
480 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 750,00 zł
cena 199 500
dom na sprzedaż - Zgierz (gw), Szczawin

Tomaszów Mazowiecki, Słowackiego
dom na sprzedaż

KAW-DS-36452

Uwaga - takich nieruchomości nie ma.  Dom przestronny z możliwością prowadzenia działalności. Lokalizacja: ulica Słowackiego.  Dom o pow. ok. 240 m2, podpiwniczony. Działka  566 m2.  Opis nieruchomości: Wnętrze tego domu zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić ...

Powierzchnia
401,85 m2
Powierzchnia działki [m2]
566 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
1 891,25 zł
cena 760 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Słowackiego

Tomaszów Mazowiecki, Niska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36451

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma pokojami  na II piętrze w Tomaszowie Mazowieckim, zlokalizowane przy ulicy Niskiej.   Lokalizacja: Okolica otoczona jest rozległymi terenami zielonymi. W bezpośrednim otoczeniu  znajduje się szkoła, przedszkole. Ponadto, ...

Powierzchnia
44,25 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 853,11 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Niska

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1768

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 , usytuowane na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Jaracza/Wierzbowa w Łodzi. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, a jednocześnie bliskość ...

Powierzchnia
72,00 m2
Cena za m2
10 000,00 zł
cena 720 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Poddębice (gw), Szarów
działka na sprzedaż

KAG-GS-41

Oferta sprzedaży działki w Szarowie pod Uniejowem Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 6000 m², położonej w malowniczej i spokojnej okolicy we wsi Szarów, zaledwie 6 km od Uniejowa i 12 km od Poddębic. To idealne miejsce dla osób poszukujących ...

Powierzchnia
6 053,00 m2
Cena za m2
22,30 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Poddębice (gw), Szarów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem