Tomaszów Mazowiecki, Stolarska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36433

Świetna oferta dla szukających mieszkania 3 pokojowego z dużym balkonem. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w bloku 4 piętrowym wybudowanym w 2001 roku.  Doskonałe doświetlenie dzięki dużym oknom i jasnej kolorystyce. Miejsca postojowe przed blokiem. Lokalizacja: Mieszkanie ...

Powierzchnia
62,56 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 633,63 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Stolarska

Rzeczyca, Polna
działka na sprzedaż

KAW-GS-36416

Działka przy ulicy Polnej położona w gminie Rzeczyca o powierzchni 3197 mkw Działka z wydanymi WARUNKAMI ZABUDOWY na budynek mieszkalny jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą  techniczną. Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej i dojazdem do działki ...

Powierzchnia
3 197,00 m2
Cena za m2
55,99 zł
cena 179 000
działka na sprzedaż - Rzeczyca, Polna

Widawa, Patoki
działka na sprzedaż

SRN-GS-13

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną, która tworzą działki gruntów ornych (RIVb, RV, RVI), działki gruntów zadrzewionych i zakrzewionych oraz lasy o łącznej powierzchni 4.256 ha (łącznie 8 działek) z czego grunty orne stanowią działki o powierzchni ...

Powierzchnia
42 560,00 m2
Cena za m2
5,22 zł
cena 222 000
działka na sprzedaż - Widawa, Patoki

Łowicz
dom na sprzedaż

KAG-DS-7

Dwupiętrowy dom z dodatkową przestrzenią użytkową Prezentujemy komfortowy dom o powierzchni 220 m² (160 m² mieszkalnej), położony w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy, blisko centrum miasta. Dom łączy elegancję tradycyjnych wnętrz (parkiety, stolarka drzwiowa) z ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
980 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
4 409,09 zł
cena 970 000
dom na sprzedaż - Łowicz

Zgierz
działka na sprzedaż

MACH-GS-255

Bocznica Kolejowa w Zgierzu  Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży bocznicy kolejowej znajdującej się w Zgierzu przy ulicy Kolorowej. Bocznica posiada bardzo dobrą lokalizację gdyż znajduję się strefie przemysłowej bezpośrednio przy granicy Zgierza i Łodzi w ...

Powierzchnia
34 908,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
34 908 m²
Cena za m2
329,44 zł
cena 11 500 000
działka na sprzedaż - Zgierz

Widawa, Patoki
działka na sprzedaż

SRN-GS-12

Oferujemy do sprzedania niezabudowaną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 9.1745 ha. Nieruchomość stanowią: grunty orne o powierzchni 3.0575 ha lasy z dojrzałym drzewostanem o powierzchni 2.9211 ha  łąki i pastwiska o powierzchni 1.16 ha działki leśne i ...

Powierzchnia
91 745,00 m2
Cena za m2
4,96 zł
cena 455 000
działka na sprzedaż - Widawa, Patoki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem