Stryków (gw), Anielin Swędowski
działka na sprzedaż

MACH-GS-254

Działka budowlana ze stawem - Anielin Swędowski - 10 904 m2  Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Anielin Swędowski.  Działka o powierzchni 10 901 m2  częściowo porośnięta jest drzewami, a na dużej jej części ...

Powierzchnia
10 904,00 m2
Cena za m2
40,35 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Anielin Swędowski

Tomaszów Mazowiecki, Grunwaldzka
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36403

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dwoma pokojami  na II piętrze w Tomaszowie Mazowieckim, zlokalizowane przy ulicy Grunwaldzkiej.  Ta nieruchomość stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej dzielnicy. Lokalizacja: Okolica ...

Powierzchnia
51,02 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 684,44 zł
cena 239 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Grunwaldzka

Budziszewice, Agnopol
działka na sprzedaż

KAW-GS-36402

AGNOPOL -  wieś położona w powiecie tomaszowskim, w gminie Budziszewice. Odległość do Rawy Mazowieckiej  25 km (29 min) a do Tomaszowa Mazowieckiego  20 km (21 min trasą S8) Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny.  Parametry:  - szerokość elewacji ...

Powierzchnia
1 199,00 m2
Cena za m2
45,87 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Budziszewice, Agnopol

Łódź, Śródmieście, ks. Ignacego Skorupki
mieszkanie na sprzedaż

TOPH-MS-36

Na sprzedaż przestrzenne 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Skorupki w Łodzi.  W skład powierzchni użytkowej mieszkania wchodzą: - kuchnia z jadalnią o powierzchni ok. 16 m2, - pokój/sypialnia 1 o powierzchni ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 418,92 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, ks. Ignacego Skorupki

Grabów, Brudzeń, Teofilki
działka na sprzedaż

MACH-GS-249

Działka rolna około 2,2 ha z domem o powierzchni 80 m2 - Teofilki w gminie Grabów.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni około 2,2 ha położonej w miejscowości Teofilki w Gminie Grabów. Nieruchomość o wymiary 40 metrów na 560 ...

Powierzchnia
21 955,00 m2
Cena za m2
8,65 zł
cena 190 000
działka na sprzedaż - Grabów, Brudzeń, Teofilki

Konopnica, Mała Wieś
dom na sprzedaż

LDR-DS-1735

Lokalizacja Mała Wieś gmina Konopnica , powiat wieluński , województwo łódzkie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 110m2 w zabudowie wolnostojącej oraz budynkiem gospodarczym. Dom składa się ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
15 200 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
1 681,82 zł
cena 185 000
dom na sprzedaż - Konopnica, Mała Wieś
Kryteria wyszukiwania

rozumiem