video
dom na sprzedaż - Świerklaniec

Świerklaniec
dom na sprzedaż

SRN-DS-11

NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU blisko parku Oto dom o łącznej powierzchni 90 m2 - oferta dla poszukających nowoczesnych, nietuzinkowych i nieszablonowych rozwiązań.  Świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
313 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 433,33 zł
cena 759 000
dom na sprzedaż - Świerklaniec
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Bełchatów

Bełchatów
obiekt na sprzedaż

ATR-BS-3127

Budynek użytkowy. Lokalizacja Bełchatów ulica Wojska Polskiego. Duży ruch samochodowy i pieszy. Centrum miasta i osiedla. Powierzchnia użytkowa 280 m2 : parter lokal -85 m2 ,garaż i pomieszczenie gospodarcze 75 m2,piętro -120 m2. Powierzchnia działki 307 m2.Własność ...

Powierzchnia
290,00 m2
Cena za m2
5 155,17 zł
cena 1 495 000
obiekt na sprzedaż - Bełchatów

Zgierz (gw), Lorenki
działka na sprzedaż

MACH-GS-244

DZIAŁKA BUDOWLANA 1700 M2 LORENKI  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1700 m2 położonej w miejscowości Lorenki.  Nieruchomość składa się z dwóch działek, pierwsza o wymiarach 22 m x 65 m oraz dodatkowej mniejszej o wymiarach ...

Powierzchnia
1 717,00 m2
Cena za m2
75,13 zł
cena 129 000
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Lorenki

Głowno (gw), Kadzielin
działka na sprzedaż

MACH-GS-242

DZIAŁKA BUDOWLANA - 1587 M2 - KADZIELIN KOŁO GŁOWNA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1587 m2 położonej w miejscowości Kadzielin koło Głowna.  Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 64 m x 25 m, znajduje się bezpośrednio przy ...

Powierzchnia
1 587,00 m2
Cena za m2
50,41 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Głowno (gw), Kadzielin

Stryków (gw), Tymianka
działka na sprzedaż

MACH-GS-240

DZIAŁKA USŁUGOWA STRYKÓW TYMIANKA - LIPA - 9 ha. Zapraszamy do zapoznania się się ofertą sprzedaży nieruchomości o powierzchni około 9 ha położonej w miejscowości Tymianka - Lipa, leżącej tuż przy Strykowie.  Wyśmienita lokalizacja w jakiej znajduję się nieruchomość, ...

Powierzchnia
91 233,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 7 298 640
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Tymianka
video
dom na sprzedaż - Widawa

Widawa
dom na sprzedaż

SRN-DS-10

DOM w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450 000 zł - umów się na prezentację i negocjuj  cenę! Dom dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 160 m² (podpiwniczony z jednostanowiskowym garażem i strychem, łącznie ok. 260 m²) - to fakt bezsporny, ...

Powierzchnia
260,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 530 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 730,77 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Widawa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem