Tomaszów Mazowiecki
dom na sprzedaż

KAW-DS-36266

Budynek mieszkalny jednorodzinny z prowadzoną działalnością gastronomiczną na parterze. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w uroczej części Tomaszowa Mazowieckiego przy rezerwacie przyrody- Niebieskie Źródła. Budynek otoczony jest zielenią, otacza go ...

Powierzchnia
217,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 620 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 603,69 zł
cena 1 650 000
dom na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Piotrków Trybunalski
działka na sprzedaż

LDR-GS-1711

Oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul Kacza / Barwna, o powierzchni 1200 m2. Wymiary: 40mx50m ,  nieogrodzona.  Wjazd na nieruchomość, drogą wewnętrzną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne - cisza spokój. Wraz z działką nabywa się ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
220,83 zł
cena 265 000
działka na sprzedaż - Piotrków Trybunalski

Aleksandrów Łódzki, Herbaciana
działka na sprzedaż

EMMK-GS-138

Działka objęta MPZP z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego w obrębie RUDA-BUGAJ w powiecie zgierskim gmina Aleksandrów Łódzki (województwo łódzkie) ulica Herbaciana. Powierzchnia działki wynosi 1263 m2, działka w kształcie prostokąta, ogrodzona siatką, ...

Powierzchnia
1 263,00 m2
Cena za m2
201,90 zł
cena 255 000
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki, Herbaciana

Łódź, Śródmieście, Aleja Tadeusza Kościuszki
lokal na wynajem

EXP-LW-10146

Lokal biurowy w ścisłym centrum, Al. Kościuszki. Lokal o pow. ok 9,5 m2 - jedno pomieszczenie, z dużą szafą. Idealne na biuro rachunkowe, gabinet psychologiczny itp.       Lokal w biurowcu, na 3 piętrze, nadaje się na każdą działalność biurową. Stan dobry, do ...

Powierzchnia
9,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,32 zł
cena 250
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Aleja Tadeusza Kościuszki
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36233

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z trzema pokojami  na II piętrze w Tomaszowie Mazowieckim, zlokalizowane przy ulicy Żwirki i Wigury.  Ta nieruchomość stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej dzielnicy. Lokalizacja: W ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 966,29 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Topólka, Sierakowy
działka na sprzedaż

ATR-GS-3094

Grunt niezabudowany o powierzchni 1,59 ha( pastwiska, grunty orne, nieużytki V i VI klasa).Działka 49/4  porośnięta naturalną roślinnością i pozostałości starego sadu owocowego. Prąd  w sąsiedniej nieruchomości. Obok działki nieruchomość sąsiedzka zabudowana domem jednorodzinnym. ...

Powierzchnia
15 900,00 m2
Cena za m2
9,43 zł
cena 150 000
działka na sprzedaż - Topólka, Sierakowy
Kryteria wyszukiwania

rozumiem