Stryków (gw)
działka na sprzedaż

MACH-GS-204

DZIAŁKA INWESTYCYJNA - 3HA - WARSZEWICE, GM. STRYKÓW  Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej o powierzchni 3ha zlokalizowanej w gminie Stryków w miejscowości Warszewice    Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 30 954m2 i wymiarach: ...

Powierzchnia
30 954,00 m2
Cena za m2
198,00 zł
cena 6 128 892
działka na sprzedaż - Stryków (gw)

Ozorków (gw), Sokolniki-Las
działka na sprzedaż

PIH-GS-878

Nr oferty: GS - 878 1637 m.kw. / budowlana / prostokąt   UWAGA: teren na którym leży nieruchomość jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, działka o przeznaczeniu dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, szczegóły MPZP dostępne w treści ...

Powierzchnia
1 637,00 m2
Cena za m2
119,12 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Ozorków (gw), Sokolniki-Las
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Stryków

Stryków
mieszkanie na sprzedaż

MACH-MS-193

Nowe mieszkania w Zielonej Dolinie – komfort i funkcjonalność w Strykowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w inwestycji Zielona Dolina, w doskonałej lokalizacji w Strykowie. Kameralne osiedle łączy w sobie nowoczesną architekturę, funkcjonalne ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
9 300,00 zł
cena 437 100
mieszkanie na sprzedaż - Stryków

Dmosin, Nowostawy Dolne
działka na sprzedaż

MACH-GS-189

DZIAŁKA BUDOWLANA - 9003M2 - NOWOSTAWY DOLNE GM. DMOSIN  Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 9003 m2 zlokalizowanej w miejscowości Nowostawy Dolne w Gminie Dmosin.  Działka budowlana kształtem zbliżonym do prostokąta lekko zwężającego ...

Powierzchnia
9 003,00 m2
Cena za m2
17,22 zł
cena 155 000
działka na sprzedaż - Dmosin, Nowostawy Dolne

Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
dom na sprzedaż

LDR-DS-1684

Do sprzedaży   dom o pow. użytkowej 120 m2 na zagospodarowanej działce o pow. 2700 m2 w miejscowości Sanie -położonego w spokojnej i cichej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych 5km od Aleksandrowa Łódzkiego a 20 km do Łodzi, miejsce w kameralnym klimacie , bliskie ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 700 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,33 zł
cena 658 000
dom na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie

Wodzierady
działka na sprzedaż

EXP-GS-10109

Do sprzedaży działka o pow. 4209 m w okolicach Wodzierad, pow. łaski z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego    Do sprzedaży działka pod zabudowę mieszkaniową i letniskową, o wymiarach ok. 57 m x ok. 74 m, prostokątna. Dojazd drogą szutrową. Działka nieogrodzona, ...

Powierzchnia
4 209,00 m2
Cena za m2
45,00 zł
cena 189 405
działka na sprzedaż - Wodzierady
Kryteria wyszukiwania

rozumiem