Ozorków, Leśna
działka na sprzedaż

EMMK-GS-88

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ DO SPRZEDAŻY W OZORKOWIE. WYDANE WARUNKI ZABUDOWY. Działka w kształcie trójkąta, oznaczona jako zadrzewiona i zakrzewiona (symbol LZ, leśnictwo nie korzysta z pierwokupu) Działka pomimo symbolu nie jest w ...

Powierzchnia
8 068,00 m2
Cena za m2
68,17 zł
cena 550 000
działka na sprzedaż - Ozorków, Leśna

Stryków (gw), Wyskoki
działka na sprzedaż

MACH-GS-84

TEREN INWESTYCYJNY  WYSKOKI GMINA STRYKÓW DZIAŁKA 24 400m2 Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 24 400 m2 położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Wyskoki. Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem ...

Powierzchnia
24 400,00 m2
Cena za m2
82,00 zł
cena 2 000 800
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Wyskoki

Stryków (gw), Wyskoki
działka na sprzedaż

MACH-GS-53

TEREN INWESTYCYJNY  WYSKOKI GMINA STRYKÓW DZIAŁKA 4355m2 Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 4355 m2 położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Wyskoki. Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem ...

Powierzchnia
4 355,00 m2
Cena za m2
98,74 zł
cena 430 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Wyskoki

Będków, Ceniawy
działka na sprzedaż

KAW-GS-35665

OKAZYJNA CENA DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA TYLKO 17 ZŁ ZA m2!! Działka we wsi Ceniawy gm. Będków o pow. 5500 m2.  Szerokość frontu 34 m a długość 166 m. Działka nie ogrodzona. Porośnięta samosiejkami sosny i brzozy. Położona przy drodze utwardzonej a oddalona o 50 m od drogi ...

Powierzchnia
5 500,00 m2
Cena za m2
17,27 zł
cena 95 000
działka na sprzedaż - Będków, Ceniawy

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą komunikację ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,44 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź
Kryteria wyszukiwania

rozumiem