Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7185

Oferujemy do najmu trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na IX piętrze w Łodzi przy ulicy Obornickiej. Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku i relaksu po pracy lub nauce. W bliskim sąsiedztwie znajdują się markety i niezbędne usługi. Czynsz ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty
oferta na wyłączność
hala na sprzedaż - Ksawerów

Ksawerów
hala na sprzedaż

ABL-HS-7179

Hala produkcyjno-magazynowa z powierzchniami biurowymi do sprzedaży w Ksawerowie. Nieruchomość składa się z: 1. Hala pow. ok. 1000 m2 parter, na parterze i od frontu na I piętrze biura, tworzą bardzo ładną elewację nieruchomości. Specyfikacja techniczna: - ...

Powierzchnia
1 600,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 931 m²
Cena za m2
2 687,50 zł
cena 4 300 000
hala na sprzedaż - Ksawerów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Swędów

Stryków (gw), Swędów
działka na sprzedaż

ABL-GS-7168

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 1.800 m2 w gm. Stryków, miejscowość Swędów. Wymiary działki: 12 mx148 m. Woda i prąd na działce. Nieruchomość ogrodzona. Zgodnie z MPZP jest możliwość zabudowy rekreacyjnej indywidualnej, dopuszczalna jest zabudowa ...

Powierzchnia
1 780,00 m2
Cena za m2
61,24 zł
cena 109 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Swędów

Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7148

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w budynku z lat 30 XX w. Lokal do swobodnej aranżacji, wg. uznania kupującego. Mieszkanie do remontu, ale z zachowanym oryginalnym parkietem i stolarką drzwiową - do renowacji. Jest to doskonała propozycja do poszukujących ...

Powierzchnia
109,00 m2
Cena za m2
9 082,57 zł
cena 990 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki

Łódź, Śródmieście, Deptak
lokal na wynajem

ABL-LW-7147

  Oferujemy do najmu lokal biurowy w nowoczesnym biurowcu ok. 350 m2. Do dyspozycji Najemcy jest niezależne piąte piętro nowoczesnego budynku biurowego klasy A z tarasem 43 mkw do wyłącznej dyspozycji Najemcy. Łódź, Śródmieście, okolice ulicy Piotrkowskiej. LOKAL: ...

Powierzchnia
353,53 m2
Piętro
5
Cena za m2
63,93 zł
cena 22 600
lokal na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Matejki
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-6951

Oferujemy do najmu dwupokojowe, rozkładowego mieszkanie z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Matejki. Możliwość parkowania na terenie osiedla za szlabanem, wjazd tylko dla lokatorów. Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
34,44 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Matejki
6
ofert
Joanna Ignaczak

Agentka nieruchomości

Licencja: 22922

oferta@ablitwinska.pl

512-722-056