Zgierz
działka na sprzedaż

MACH-GS-255

Bocznica Kolejowa w Zgierzu  Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży bocznicy kolejowej znajdującej się w Zgierzu przy ulicy Kolorowej. Bocznica posiada bardzo dobrą lokalizację gdyż znajduję się strefie przemysłowej bezpośrednio przy granicy Zgierza i Łodzi w ...

Powierzchnia
34 908,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
34 908 m²
Cena za m2
329,44 zł
cena 11 500 000
działka na sprzedaż - Zgierz

Widawa, Patoki
działka na sprzedaż

SRN-GS-12

Oferujemy do sprzedania niezabudowaną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 9.1745 ha. Nieruchomość stanowią: grunty orne o powierzchni 3.0575 ha lasy z dojrzałym drzewostanem o powierzchni 2.9211 ha  łąki i pastwiska o powierzchni 1.16 ha działki leśne i ...

Powierzchnia
91 745,00 m2
Cena za m2
4,96 zł
cena 455 000
działka na sprzedaż - Widawa, Patoki

Stryków (gw), Anielin Swędowski
działka na sprzedaż

MACH-GS-254

Działka budowlana ze stawem - Anielin Swędowski - 10 904 m2  Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Anielin Swędowski.  Działka o powierzchni 10 901 m2  częściowo porośnięta jest drzewami, a na dużej jej części ...

Powierzchnia
10 904,00 m2
Cena za m2
40,35 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Anielin Swędowski

Budziszewice, Agnopol
działka na sprzedaż

KAW-GS-36402

AGNOPOL -  wieś położona w powiecie tomaszowskim, w gminie Budziszewice. Odległość do Rawy Mazowieckiej  25 km (29 min) a do Tomaszowa Mazowieckiego  20 km (21 min trasą S8) Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny.  Parametry:  - szerokość elewacji ...

Powierzchnia
1 199,00 m2
Cena za m2
45,87 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Budziszewice, Agnopol

Grabów, Brudzeń, Teofilki
działka na sprzedaż

MACH-GS-249

Działka rolna około 2,2 ha z domem o powierzchni 80 m2 - Teofilki w gminie Grabów.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni około 2,2 ha położonej w miejscowości Teofilki w Gminie Grabów. Nieruchomość o wymiary 40 metrów na 560 ...

Powierzchnia
21 955,00 m2
Cena za m2
8,65 zł
cena 190 000
działka na sprzedaż - Grabów, Brudzeń, Teofilki

Zgierz (gw), Lorenki
działka na sprzedaż

MACH-GS-244

DZIAŁKA BUDOWLANA 1700 M2 LORENKI  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1700 m2 położonej w miejscowości Lorenki.  Nieruchomość składa się z dwóch działek, pierwsza o wymiarach 22 m x 65 m oraz dodatkowej mniejszej o wymiarach ...

Powierzchnia
1 717,00 m2
Cena za m2
75,13 zł
cena 129 000
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Lorenki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem