Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki
działka na sprzedaż

KAW-GS-36612

Dom jednorodzinny do własnej adaptacji. Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest we wsi  Lubochnia Górki. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Infrastruktura - w bliskiej odległości od domu znajdują się tereny zielone oraz wszystko co niezbędne do codziennego ...

Powierzchnia
623,00 m2
Cena za m2
174,96 zł
cena 109 000
działka na sprzedaż - Lubochnia, Lubochnia-Górki, Górki

Łowicz (gw), Małszyce
działka na sprzedaż

MACH-GS-299

Sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości – Małszyce k. Łowicza – 19 738 m² Na sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 19 738 m², położonej w miejscowości Małszyce, w gminie Łowicz, województwo województwo łódzkie. Nieruchomość stanowi atrakcyjną ...

Powierzchnia
19 738,00 m2
Cena za m2
9,12 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Łowicz (gw), Małszyce

Inowłódz, Królowa Wola
działka na sprzedaż

KAW-GS-36593

Już 4 sprzedane nie czekaj. Na sprzedaż działka budowlana – 1500 m² – Królowa Wola, woj. łódzkie Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m² położoną w malowniczej miejscowości Królowa Wola, w województwie  łódzkim. To idealne miejsce dla osób szukających ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
99,33 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Inowłódz, Królowa Wola

Zgierz, Chełmy
działka na sprzedaż

PFT-GS-4388

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy w rewelacyjnym miejscu w samym sercu Lasu Chełmskiego, na pograniczu Zgierza i Łodzi !!! Położenie działki w sercu kompleksu leśnego, gdzie dominuje śpiew ptaków, nie słychać odgłosów ...

Powierzchnia
1 058,00 m2
Cena za m2
236,29 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Zgierz, Chełmy

Poświętne, Mysiakowiec
działka na sprzedaż

KAW-GS-36575

Mysiakowiec to wieś nad rzeką Pilicą w Gminie Poświętne (powiat opoczyński, woj. łódzkie), słynąca z malowniczych terenów Spalskiego Parku Krajobrazowego, idealnych do spływów kajakowych, agroturystyki, wędrówek i rowerowych wycieczek, z firmami kajakowymi oferującymi ...

Powierzchnia
1 870,00 m2
Cena za m2
72,19 zł
cena 135 000
działka na sprzedaż - Poświętne, Mysiakowiec

Widawa, Patoki
działka na sprzedaż

SRN-GS-29

Do sprzedania działka leśna - las sosnowy z dojrzalym drzewostanem. Działka położona jest we wsi Patoki, gmina Widawa, powiat łaski, województwo łódzkie. Nieruchomość gruntową stanowi *działka nr 1058 obręb Patoki o powierzchni 0.1370 ha.   W ofercie również ...

Powierzchnia
1 370,00 m2
Cena za m2
4,50 zł
cena 6 165
działka na sprzedaż - Widawa, Patoki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem