Stryków (gw), Anielin Swędowski
działka na sprzedaż

MACH-GS-254

Działka budowlana ze stawem - Anielin Swędowski - 10 904 m2  Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Anielin Swędowski.  Działka o powierzchni 10 901 m2  częściowo porośnięta jest drzewami, a na dużej jej części ...

Powierzchnia
10 904,00 m2
Cena za m2
40,35 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Anielin Swędowski

Budziszewice, Agnopol
działka na sprzedaż

KAW-GS-36402

AGNOPOL -  wieś położona w powiecie tomaszowskim, w gminie Budziszewice. Odległość do Rawy Mazowieckiej  25 km (29 min) a do Tomaszowa Mazowieckiego  20 km (21 min trasą S8) Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny.  Parametry:  - szerokość elewacji ...

Powierzchnia
1 199,00 m2
Cena za m2
45,87 zł
cena 55 000
działka na sprzedaż - Budziszewice, Agnopol

Grabów, Brudzeń, Teofilki
działka na sprzedaż

MACH-GS-249

Działka rolna około 2,2 ha z domem o powierzchni 80 m2 - Teofilki w gminie Grabów.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej o powierzchni około 2,2 ha położonej w miejscowości Teofilki w Gminie Grabów. Nieruchomość o wymiary 40 metrów na 560 ...

Powierzchnia
21 955,00 m2
Cena za m2
8,65 zł
cena 190 000
działka na sprzedaż - Grabów, Brudzeń, Teofilki

Zgierz (gw), Lorenki
działka na sprzedaż

MACH-GS-244

DZIAŁKA BUDOWLANA 1700 M2 LORENKI  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1700 m2 położonej w miejscowości Lorenki.  Nieruchomość składa się z dwóch działek, pierwsza o wymiarach 22 m x 65 m oraz dodatkowej mniejszej o wymiarach ...

Powierzchnia
1 717,00 m2
Cena za m2
75,13 zł
cena 129 000
działka na sprzedaż - Zgierz (gw), Lorenki

Głowno (gw), Kadzielin
działka na sprzedaż

MACH-GS-242

DZIAŁKA BUDOWLANA - 1587 M2 - KADZIELIN KOŁO GŁOWNA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1587 m2 położonej w miejscowości Kadzielin koło Głowna.  Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 64 m x 25 m, znajduje się bezpośrednio przy ...

Powierzchnia
1 587,00 m2
Cena za m2
50,41 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Głowno (gw), Kadzielin

Stryków (gw), Tymianka
działka na sprzedaż

MACH-GS-240

DZIAŁKA USŁUGOWA STRYKÓW TYMIANKA - LIPA - 9 ha. Zapraszamy do zapoznania się się ofertą sprzedaży nieruchomości o powierzchni około 9 ha położonej w miejscowości Tymianka - Lipa, leżącej tuż przy Strykowie.  Wyśmienita lokalizacja w jakiej znajduję się nieruchomość, ...

Powierzchnia
91 233,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 7 298 640
działka na sprzedaż - Stryków (gw), Tymianka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem