nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa

Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36632

Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 279,57 zł
cena 385 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Smugowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew

Łódź, Widzew, Zarzew
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1831

Przytulne M-3 przy Parku Podolskim – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Tatrzańskiej w Łodzi. To idealna propozycja dla singla, ...

Powierzchnia
37,00 m2
Cena za m2
10 675,68 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Zarzew
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia

Łódź, Polesie, Retkinia
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1830

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 53 m², położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Retkinia w Łodzi, w rejonie ulic Rajdowa – Wyszyńskiego. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 660,38 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na sprzedaż

PFT-MS-4416

 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 na Osiedlu Żubardź. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w  bloku z windą. Budynek jest zadbany na bieżąco modernizowany. Dla mieszkańców tego bloku dostępny jest parking. Mieszkanie o funkcjonalnym ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 759,26 zł
cena 419 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Bałuty, Żubardź
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód

Łódź, Widzew, Widzew-Wschód
mieszkanie na sprzedaż

LDR-MS-1829

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,15 m², położone w dzielnicy Łódź – Widzew, w spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją. Najważniejsze informacje: Metraż: 35,15 m² Układ: M2 Piętro: 7 z 11 Budynek: wieżowiec z windą Balkon ...

Powierzchnia
35,15 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 677,10 zł
cena 305 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Widzew-Wschód
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36624

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z garderobą -Tomaszów Maz., ul. Wiejska Na sprzedaż wyjątkowo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,80 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Tomaszowa Mazowieckiego - przy ulicy Wiejskiej. Mieszkanie znajduje ...

Powierzchnia
52,80 m2
Cena za m2
11 079,55 zł
cena 585 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem