oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki

Łódź, Widzew, Stoki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7188

  Są miejsca, które od razu zachwycają, przedstawiamy niepowtarzalny dwupoziomowy apartament o powierzchni 174,80 m2, stworzony z myślą o rodzinie, która szuka komfortu, przestrzeni i klimatu z duszą. Cena: 1.195.000 zł dodatkowo: 45.000 zł garaż. Mieszkanie ...

Powierzchnia
174,80 m2
Piętro
2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 836,38 zł
cena 1 195 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Widzew, Stoki

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7185

Oferujemy do najmu trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na IX piętrze w Łodzi przy ulicy Obornickiej. Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku i relaksu po pracy lub nauce. W bliskim sąsiedztwie znajdują się markety i niezbędne usługi. Czynsz ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7174

"Perełka architektoniczna" Oferujemy do kupna apartament o powierzchni 67,15 m2 z antresolą  (11 m2)  w urokliwej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Lokal mieści się w pięknym budynku z ciekawą historią, zbudowanym w 1911r. dla łódzkiego kupca Izaaka Grossleita ...

Powierzchnia
67,15 m2
Cena za m2
9 307,52 zł
cena 625 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki
mieszkanie na sprzedaż

ABL-MS-7148

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w budynku z lat 30 XX w. Lokal do swobodnej aranżacji, wg. uznania kupującego. Mieszkanie do remontu, ale z zachowanym oryginalnym parkietem i stolarką drzwiową - do renowacji. Jest to doskonała propozycja do poszukujących ...

Powierzchnia
109,00 m2
Cena za m2
9 082,57 zł
cena 990 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Teatr Wielki
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście, Deptak
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7141

Wygodne, eleganckie dwupokojowe mieszkanie na DEPTAKU przy ul. Piotrkowskiej sąsiedztwo al. Piłsudskiego - Serce Łodzi. MIEJSCE PARKINGOWE NA TERENIE POSESJI W CENIE Pow. 80mkw, I piętro, FRONT Z BALKONEM: * SALON 40mkw * SYPIALNIA * KUCHNIA * ŁAZIENKA Z ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
46,25 zł
cena 3 700
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, Deptak

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7140

Wynajem przestronnego M-2 o powierzchni 34 mkw w Śródmieściu Łodzi - ul. Tymienieckiego 16 F. Najem od 1 czerwca 2026 r. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku z widną. Osiedle zamknięte monitorowane wraz ochroną. Blisko parki, zabytkowe osiedle fabrykanckie ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,24 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem