10
ofert
Aleksandra Solińska

Kierownik działu handlowego

litwinska@cbn.pl

501 742 240
42 632 40 20

zostaw wiadomość
25,66 zł/m2 cena: 1 950 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Wynajem apartamentu w międzywojennej kamienicy - ul. Piotrkowska Deptak

Miejsce parkingowe na terenie posesji!
Mini PARK do dyspozycji lokatorów

Jest to mieszkanie dla miłośników klimatycznych wnętrz z minionej epoki.

Mieszkanie zostało kapitalnie wyremontowane i odrestaurowane.
Ściany zdobią gładzie pomalowane na biało.
Oryginalna stolarka drzwiowa jak i okienna zdobi ponadczasowe wnętrza.
Piękny jasny, olejowany parkiet dodaje uroku.
Nowoczesności dodaje oryginalne oświetlenie.

Jest to przestronny, wygodny lokal idealny na cele mieszkalne jak również prowadzenia działalności gospodarczej takiej jak:
  • kancelaria,
  • biuro
  • gabinet kosmetyczny itp
OPIS POMIESZCZEŃ:
SALON
z wyjściem na balkon - graniczy z drugim pokojem, garderoba i łazienką
Wyposażony w elegancką, skórzaną kanapę, stół z krzesłami i komplet oryginalnych mebli z przełomu lat 50/60
SYPIALNIA - duża, przestronna dobrze doświetlona. Posiada komunikację z garderobą i łazienką. Takie rozwiązanie pozwala zachować intymność i wygodę mieszkańcom.
Wyposażona w wygodne, dwuosobowe, drewniane łóżko, dużą pakowną szafę i szafeczki nocne.
ŁAZIENKA - został w niej zachowany styl lat 60-tych. Wanna w stanie idealnym, nowa armatura, duża umywalka wsparta na szafce z szufladami.
GARDEROBA - w komunikacji z sypialnią i łazienką. Zabudowana dużą pakowną szafą.
KUCHNIA - duża dobrze doświetlona. Posiada zestaw nowoczesnych, pakownych mebli w zabudowie. Białe fronty nadają elegancji i sterylności wnętrzu, Wyposażona w zestaw sprzętu AGD: płyta elektryczna, piekarnik z funkcja mikrofali, zmywarka, lodówka z zamrażarką, pralka z suszarką. Posiada wygodny kącik jadalny z dużym stołem.
WC - nowoczesne pomieszczenie po generalnym remoncie. Na wyposażeniu toaleta i umywalka.
PRZEDPOKÓJ - duże, przestronne pomieszczenie. W przypadku prowadzenia działalności usługowej - to idealne miejsce na poczekalnię dla klientów. Posiada garderobę - bardzo przydatne pomieszczenie.

Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku międzywojennym /zadbana oficyna/.
Z uwagi na prestiżową lokalizację to idealne miejsce dla miłośników przedwojennej Łodzi.

Cena najmu 1950zł + czynsz administracyjny ok. 750zł /z ogrzewaniem i zaliczkami na wodę i śmieci/ + prąd

więcej zdjęć na stronie www.ablitwinska.pl   /nr oferty ABL-MW-7111/

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ABL-MW-7111
Powierzchnia 76,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Okna drewniane
Balkon średni
Klucze tak

Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Matejki
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-6951

Oferujemy do najmu dwupokojowe, rozkładowego mieszkanie z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Matejki. Możliwość parkowania na terenie osiedla za szlabanem, wjazd tylko dla lokatorów. Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
34,44 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Matejki

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą komunikację ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
44,44 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7185

Oferujemy do najmu trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na IX piętrze w Łodzi przy ulicy Obornickiej. Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku i relaksu po pracy lub nauce. W bliskim sąsiedztwie znajdują się markety i niezbędne usługi. Czynsz ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty

Łódź, Bałuty, Teofilów
mieszkanie na wynajem

EXP-MW-10198

DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE „W CHMURACH” - ŁÓDŹ - TEOFILÓW WYJĄTKOWA, PRZESTRONNA KAWALERKA Z ZADASZONYM TARASEM. IDEALNA DLA OSÓB, KTÓRE SZUKAJĄ MIESZKANIA NIESTANDARDOWEGO, Z KLIMATEM, W CHMURACH...  IDEALNA JAKO MIESZKANIE POŁĄCZONE Z PRACOWNIĄ PLASTYCZNĄ itp  IDEALNA ...

Powierzchnia
61,88 m2
Piętro
11
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
23,43 zł
cena 1 450
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Teofilów