6
ofert
Joanna Ignaczak

Agentka nieruchomości

Licencja: 22922

oferta@ablitwinska.pl

512-722-056

zostaw wiadomość
61,67 zł/m2 cena: 1 400 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Oferuję do wynajmu kawalerkę - w pełni rozkładową z dużą loggią o powierzchni 22,70m2. Na 1 piętrze w niskim bloku w Łodzi przy ul. Wysokiej pogranicze Widzewa / Centrum.
Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrym stanie technicznym, umeblowane i wyposażone.

Jeśli szukasz fajnego mieszkania ze świetnym dostępem do komunikacji, jak i ważny jest dla Ciebie dostęp do terenów zielonych, galerii handlowych, zadzwoń i umów się na prezentację. Mieszkanie gotowe do pierwszego zamieszkania.

Pokój - na podłodze parkiet, ściany gładzie gipsowe
Kuchnia - terakota i glazura, meble pod wymiar, płyta indukcyjna, pralka, lodówka. 
Łazienka i toaleta razem: terakota, glazura, prysznic, umywalka, 
Przedpokój: terakota na podłodze, tynk strukturalny na ścianie.

Umeblowanie:

Pokój: kanapa 2 osobowa, biurko, szafa. 
Kuchnia : meble kuchenne, lodówka, płyta indukcyjna, pralka.
Łazienka i toaleta: terakota, glazura, kabina, umywalka.

OPŁATY:
 
Czynsz najmu:1400zł + opłaty do administracji + prąd wedle zużycia.
kaucja 2500zł

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty PFT-MW-4422
Powierzchnia 22,70 m²
Powierzchnia użytkowa 22,70 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Kaucja zabezp. 2500
Opłaty w czynszu wywóz śmieci, woda, fundusz remontowy, CO
Opłaty wg liczników woda, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Typ kaucji do uzgodnienia
Mies. czynsz admin. 371 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon loggia
Liczba balkonów 1

Łódź, Bałuty, Żubardź
mieszkanie na wynajem

LDR-MW-1516

Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku w okolicy ulic Woronicza / Wielkopolska. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, dobrą komunikację ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Łódź, Bałuty, Żubardź

Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Matejki
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-6951

Oferujemy do najmu dwupokojowe, rozkładowego mieszkanie z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Matejki. Możliwość parkowania na terenie osiedla za szlabanem, wjazd tylko dla lokatorów. Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku ...

Powierzchnia
45,00 m2
Cena za m2
34,44 zł
cena 1 550
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście, os. Radiostacja, Matejki

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7140

Wynajem przestronnego M-2 o powierzchni 34 mkw w Śródmieściu Łodzi - ul. Tymienieckiego 16 F. Najem od 1 czerwca 2026 r. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku z widną. Osiedle zamknięte monitorowane wraz ochroną. Blisko parki, zabytkowe osiedle fabrykanckie ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
38,24 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Łódź, Śródmieście

Łódź, Bałuty
mieszkanie na wynajem

ABL-MW-7185

Oferujemy do najmu trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na IX piętrze w Łodzi przy ulicy Obornickiej. Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku i relaksu po pracy lub nauce. W bliskim sąsiedztwie znajdują się markety i niezbędne usługi. Czynsz ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
33,15 zł
cena 1 800