6
ofert
Joanna Ignaczak

Agentka nieruchomości

Licencja: 22922

oferta@ablitwinska.pl

512-722-056

zostaw wiadomość
8 207,55 zł/m2 cena: 435 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Niskiej. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, widne o powierzchni 53 mkw położone na IIpiętrze. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji, a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy.

Opis nieruchomości

Mieszkanie  obecnie  składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc oraz korytarza.  
Mieszkanie narożne do którego przynależy komórka lokatorska.
Mieszkanie stanowi odrębną własność

Lokalizacja
  • tereny zielone
  • bliskość placówek oświatowych, medycznych, handlowo-usługowych
  • restauracje
  • sklepy

Blok  w zasobach  Wspólnoty mieszkaniowej TTBS

Czynsz administracyjny w wysokości  675 zł liczony na zero osób zamieszkałych i nie zawiera zryczałtowanej wody ciepłej i zimnej. Klatki schodowe duże, czyste i zadbane.

Kto tu może zamieszkać
Nieruchomość idealna dla pary, singla. Mieszkanie doskonałe na inwestycję.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację !

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty KAW-MS-36633
Powierzchnia 53,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu Części wspólne, sprzątanie, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy
Opłaty wg liczników prąd, woda
Liczba pięter w budynku 3
Garaż brak
Piwnica 6,75 m²
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 660 PLN
Czynsz zimowy 660 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Usytuowanie narożne
Liczba sypialni 2
Klucze tak
Spółdzielnia/Zarządca TTBS

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 18/14,44/7 m2
Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni aneks kuchenny
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Powierzchnia kuchni 5,00 m2
Podłoga kuchni gres
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 7,00 m2
Glazura łazienki nowego typu
Podłoga łazienki gres
Wyposażenie łazienki lustro, prysznic, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 5,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36233

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z trzema pokojami  na II piętrze w Tomaszowie Mazowieckim, zlokalizowane przy ulicy Żwirki i Wigury.  Ta nieruchomość stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących bezpiecznej, przyjaznej i rodzinnej dzielnicy. Lokalizacja: W ...

Powierzchnia
44,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 966,29 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki, Stolarska
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36433

Świetna oferta dla szukających mieszkania 3 pokojowego z dużym balkonem. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze w bloku 4 piętrowym wybudowanym w 2001 roku.  Doskonałe doświetlenie dzięki dużym oknom i jasnej kolorystyce. Miejsca postojowe przed blokiem. Lokalizacja: Mieszkanie ...

Powierzchnia
62,56 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 633,63 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Stolarska

Tomaszów Mazowiecki, Polna
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36435

SPRZEDANE! Doskonała oferta dla szukających mieszkania 3 pokojowego na I piętrze  Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie jest doskonałe doświetlenie dzięki dużym oknom i jasnej kolorystyce. Miejsca postojowe przed blokiem. Lokalizacja: Mieszkanie ...

Powierzchnia
50,53 m2
Cena za m2
6 431,82 zł
cena 325 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Polna

Tomaszów Mazowiecki, Szeroka
mieszkanie na sprzedaż

KAW-MS-36524

"Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia!" Zapraszam do zapoznania się z bardzo eleganckim i dobrze skomunikowanym  2-pokojowym  mieszkaniem  w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Szerokiej. Mieszkanie jest bardzo ciche i daje duże poczucie prywatności. Nieruchomość ...

Powierzchnia
51,31 m2
Cena za m2
8 555,84 zł
cena 439 000
mieszkanie na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki, Szeroka